Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Bella Ramsey: Hbo The Last of Us jest "bardzo szanujące grę"

Ellie stwierdziła, że nadchodzący serial telewizyjny "honoruje grę".

HQ

Jedną z najbardziej wyczekiwanych serialowych adaptacji gry wideo jest nadchodzące The Last of Us, które powstaje nakładem HBO. Z Pedro Pascalem w roli Joela i Bellą Ramsey jako Ellie, ta ostatnia mówiła teraz o serii i o tym, jak szanuje i honoruje grę Naughty Dog.

"Myślę, że ludzie pokochają [adaptację]. Wiem, że oczywiście martwili się o to ludzie. Kiedy coś jest tak cenne dla ciebie jako widza - jako gracza - oczywiście będziesz się martwić o adaptację "- powiedział Ramsey dla She Knows.

Ramsey kontynuował: "Ale szczerze mówiąc, myślę, że ludzie to pokochają. Bardzo podąża za emocjonalnymi rytmami gry i jest bardzo szanujący grę i honoruje grę. Ale [adaptacja serialu live-action] wnosi w to nowe życie. Eksploruje różne ścieżki, które nie były tak bardzo eksplorowane w grze. Myślę, że ludzie to pokochają. Mam nadzieję, że tak. To była świetna zabawa, takie doświadczenie. Mam nadzieję, że [publiczność] również poczuje to doświadczenie, kiedy przyjdą na przygodę z nami. "

Serial HBO "The Last of Us" ma pojawić się w przyszłym roku. Chociaż wiemy, że twórca Neil Druckmann został przywiązany do projektu i pomógł go ożywić, wciąż brakuje nam dokładnej daty premiery i zwiastuna w chwili obecnej.

Bella Ramsey: Hbo The Last of Us jest "bardzo szanujące grę"


Wczytywanie następnej zawartości