Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Secret Invasion będzie "serią wydarzeń crossoverowych"

Opis serialu Disney+ dodatkowo drażnił to, co może czekać fanów.

HQ

Dopiero w zeszłym tygodniu Disney i Marvel Studios ogłosiły fazy 5 i 6 Marvel Cinematic Universe, a także tutaj dostaliśmy okno premierowe dla nadchodzącego serialu Disney + Secret Invasion.

W rolach głównych Samuel L. Jackson jako Nick Fury i Ben Mendelsohn jako Skrull Talos, serial ponownie skupi się na zmieniających kształt kosmitach i ich wysiłkach infiltracji Ziemi na przestrzeni lat.

Chociaż wiedzieliśmy, że tak będzie, oficjalny opis serialu Secret Invasion ujawnił kilka dalszych szczegółów na temat serii, w tym to, że będzie to "seria wydarzeń crossover". Jeśli chodzi o to, co to dokładnie oznacza, pozostaje niejasne, ale wydaje się sugerować, że może mieć nieco większą wagę niż wiele innych seriali Disney + na przestrzeni lat.

Secret Invasion ma pojawić się w serwisie streamingowym wiosną 2023 roku.

Secret Invasion będzie "serią wydarzeń crossoverowych"


Wczytywanie następnej zawartości