Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Legalna blondynka 3 nie umarła, potwierdza Reese Witherspoon

Aktorka stwierdziła, że Top Gun: Maverick zainspirował to, jak może wyglądać sequel.

HQ

W 2018 roku Reese Witherspoon negocjowała kontynuację Legally Blonde 2: Red, White & Blonde. Dwa lata później było jasne, że film ukaże się w maju tego roku, ale jak teraz wiemy, nigdy tak nie było. Jednak w wywiadzie dla USA Today potwierdziła, że pomysł na film nie został złomowany, ale raczej zaczerpnął nową inspirację z Top Gun: Maverick.

"Wciąż mam nadzieję, że 'Legally Blonde 3' połączy się we właściwy sposób" - powiedział Witherspoon. "To tak jak z "Top Gun": długo czekali na kolejną wersję tego filmu i uwielbiałem nostalgiczny kawałek, który w nim umieścili. To zdecydowanie dało nam wiele inspiracji na temat tego, co chcielibyśmy zrobić z Elle Woods i upewnić się, że mamy te same kamienie probiercze, które miały wtedy znaczenie dla ludzi. "

Data premiery trzeciej instalacji z serii filmów nie została jeszcze ustalona.

Legalna blondynka 3 nie umarła, potwierdza Reese Witherspoon


Wczytywanie następnej zawartości