Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Symulator wyścigów Prodrive ma na celu przekształcenie Twojego hobby związanego z grami w "uderzający mebel domowy"

Unikalnie wyglądająca jednostka jest oparta na karbonowym korpusie monocoque.

HQ

Każdy, kto lubi trochę sim-racing, wie, że posiadanie konfiguracji sim-racing nie jest szczególnie oszczędzającym przestrzennie hobby. Pomiędzy posiadaniem komputera, który może płynnie i dobrze uruchamiać gry wyścigowe, jeden lub więcej monitorów do wyświetlania danej gry wideo, wraz z różnymi urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak koła, pedały, siedzenia, a może nawet drążki zmiany biegów i tak dalej, naprawdę wejście w wyścigi sim wymaga sporo miejsca.

Możesz oczywiście pochylić się nad bardziej podstawową konfiguracją, aby to zrównoważyć, lub zamiast tego poszukać nowej opcji, która jest tworzona przez firmę technologiczną i sportów motorowych Prodrive.

Znany jako Prodrive Racing Simulator, ten zestaw jest poważnym zestawem, ale został również zaprojektowany tak, aby był czymś więcej niż tylko surowym sprzętem. Jak zauważono na stronie internetowej produktu, powiedziano nam, że został on zaprojektowany zarówno jako "pierwszorzędny symulator", ale także "uderzający mebel domowy".

Strona internetowa idzie jeszcze dalej, aby zauważyć, że Prodrive Racing Simulator jest również dostępny w "rzeźbionej karbonowej monocoque" , która służy jako jednostka obudowy siedzenia, ekranu, koła i skrzynki na pedały, i że wszystko to "unosi się" w "uderzającym baldachimie 16 warstw brzozy" , które są pokryte błyszczącym czarnym wykończeniem.

"Ten projekt intryguje. Wiesz, że to symulator, ale potem musisz spojrzeć jeszcze raz "- powiedział Ian Callum, CBE z domu inżynieryjno-twórczego, CALLUM. "Zamaszysta forma i błyszczące wykończenie "piano black" przenoszą symulator wyścigowy w zupełnie nowe miejsce - to mebel, który może elegancko siedzieć w przestrzeni życiowej."

Taka jednostka wcale nie jest tania. W rzeczywistości będzie to kosztować 39 000 funtów, ale obejmuje to wszystko, czy to urządzenia peryferyjne sim-racing, 49-calowy wyświetlacz 5K, 165 Hz, a także "komputer symulacyjny na zamówienie" , który jest zasilany przez kartę graficzną GeForce RTX o pojemności 12 GB i 16 GB pamięci.

Jeśli chodzi o datę premiery Prodrive Racing Simulator, nie jest to wspomniane, ale możesz zarejestrować swoje zainteresowanie jednostką tutaj.

Symulator wyścigów Prodrive ma na celu przekształcenie Twojego hobby związanego z grami w "uderzający mebel domowy"


Wczytywanie następnej zawartości