Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Oto kilka dodatków, które wprowadza tryb kariery FIFA 23

W tym sezonie staje się osobisty dzięki nowym zajęciom, grywalnym atrakcjom i autentycznym trenerom.

HQ

W ciągu ostatnich kilku tygodni EA ujawniło nowe informacje dotyczące FIFA 23. Po naszej wizycie w EA Vancouver kilka tygodni temu informowaliśmy Was o tym wszystkim, czy to cross-play, klubach kobiecych, umowie na wyłączność Juventusu, czy o możliwości zrobienia "przepustki na tyłek". Teraz możemy porozmawiać o trybie kariery i o tym, jak został on rozszerzony o nowe funkcje.

W czołówce znajduje się osobowość kariery gracza, nowy system, w którym atrybuty są wzmacniane w zależności od wydajności. Wszystkie decyzje dotyczące rozgrywki będą miały na to wpływ, a atrybuty, czy to Maverick, Virtuoso, Heartbeat i tak dalej, zmienią to, jak dobrze gracz radzi sobie na boisku, na przykład w jego zdolności do ukończenia bramki, a nawet sprintu.

Aby dodać do tego, istnieją nowe działania poza boiskiem, które należy wziąć pod uwagę, które również wpływają na osobowość gracza. Niezależnie od tego, czy jest to prezent emerytalny, przyjęcie urodzinowe, wybór budowy sauny, każdy będzie miał swoje własne bonusy, ale także własne ryzyko.

Oprócz nowych przerywników filmowych w kluczowych momentach, nowego systemu analitycznego transferu (który pokazuje zarówno perspektywę sportową, jak i finansową) oraz menu głównego, które zostało jeszcze bardziej usprawnione, tryb kariery FIFA 23 przyniesie również grywalne atrakcje, które są dynamicznie generowane. Dostępny zarówno w trybie kariery menedżera, jak i gracza, pozwoli graczom doświadczyć konkretnych momentów gry, takich jak intensywne uderzające sytuacje.

Jeśli chodzi o menedżerów, czekamy na bardziej realistycznych trenerów na boku, ponieważ EA wykorzystało rzeczywiste podobizny Jurgena Kloppa, Pepa Guardioli, Thomasa Tuchela, Antonio Conte i innych.

Jeśli chodzi o premierę FIFA 23, gra ma zadebiutować na PC, PlayStation i Xbox 30 września.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości