Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dying Light 2 Stay Human

Dying Light 2 Stay Human's second chapter pojawi się za kilka tygodni

Przyniesie nową postać z nowym zadaniem do wykonania, a także patch 1.5.

HQ

Techland ogłosił, że drugi rozdział Dying Light 2 Stay Human ma pojawić się za kilka tygodni. Nie podano dokładnej daty kolejnej rundy zawartości popremierowej, ale w komunikacie prasowym poinformowano nas, że nowa partia zawartości pojawi się wraz z aktualizacją 1.5.

Jeśli chodzi o to, jak nazywa się ten drugi rozdział, jest on znany jako Łowczyni i Wiedźma i obraca się wokół nowego Rozdziału Agent Shen Xiu (Łowczyni). Chociaż w tej chwili nie podano nam dokładnych motywacji, powiedziano nam, że Xiu jest "niezwykle biegłym tropicielem i ekspertem od łucznictwa", który "ma dla ciebie bardzo specjalne zadanie".

Techland oświadczył, że w ciągu najbliższych kilku tygodni będzie nadal ujawniał dalsze wiadomości i informacje na temat tego drugiego rozdziału i patcha 1.5, w tym nowe misje, zlecenia, wrogów i broń, które zostaną dodane jako jego część.

Dying Light 2 Stay Human

Powiązane teksty

0
Konkurs Dying Light 2 Stay Human

Konkurs Dying Light 2 Stay Human

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Aby uczcić udaną premierę, Techland przygotował konkurs dla fanów Dying Light 2 Stay Human, a nagrodą jest potężny komputer (z kartą graficzną RTX 3090 FE i procesorem...Wczytywanie następnej zawartości