Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 12

Nie spodziewaj się żadnych nowości Mortal Kombat 12 na Evo 2022

Pomimo faktu, że deweloperzy Street Fighter, Tekken i Guilty Gear będą pozornie ogłaszać.

Niedawno ujawniono, że podczas Evo 2022, który odbędzie się od tego piątku, 5 sierpnia do 7 sierpnia, odbędzie się towarzyszący pokaz o nazwie Evo Lounge, w którym pojawią się programiści z każdej z polecanych gier walki, aby zapewnić "ekscytującą zawartość i ujawnienia" oraz deweloperów, którzy będą tego częścią, Warner Bros. Games znalazł się na liście, co doprowadziło wielu do przekonania, że wiadomości o Mortal Kombat mogą być na kartach.

Od tego czasu zostało to zamknięte przez dyrektora kreatywnego NetherRealm Studios, a następnie człowieka stojącego za Mortal Kombat, Eda Boona, który zabrał się do Twittera, aby wyjaśnić rekord odnoszący się do artykułu z IGN stwierdzającego, że "Deweloperzy stojący za Street Fighter, Mortal Kombat, Tekken i Guilty Gear mają ogłosić na Evo 2022".

".... z wyjątkiem Mortal Kombat. Przepraszam", powiedział Boon, zanim kontynuował, "Nadszedł czas, aby Street Fighter i inne wspaniałe gry walki były w słońcu! Cieszmy się tym!"

Tak więc, krótko mówiąc, nie spodziewajcie się, że usłyszycie wiele o Mortal Kombat 12 na Evo w weekend, ale biorąc pod uwagę, że MultiVersus jest grą Warner Bros., być może zamiast tego możemy spodziewać się wiadomości na temat tego tytułu walki.

Mortal Kombat 12

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości