Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
AI: The Somnium Files nirvanA Initiative

Pomóż nam znaleźć seryjnego mordercę w AI: The Somnium Files - nirvanA Initiative na dzisiejszym GR Live

Dołącz do nas, gdy sprawdzimy najnowszy tytuł anime Spike Chunsoft.

HQ

Po świetnym przyjęciu AI: The Somnium Files we wrześniu 2019 roku, w czerwcu tego roku ukazała się kontynuacja tego właśnie tytułu, w postaci gry o nazwie AI: The Somnium Files: nirvanA Initiative.

Zaprojektowany jako wizualna powieść przygodowa anime, założeniem tej kontynuacji jest rozwiązanie sprawy seryjnego mordercy, sprawy, która rozpoczęła się, gdy prawa połowa zwłok została odkryta w przeszłości, a lewa połowa pojawiła się sześć lat później bez żadnych oznak rozkładu. Nie trzeba dodawać, że jest to dość kłopotliwa zagadka.

Aby zobaczyć, jak ta tajemnica zaczyna się rozwikłać, nasz własny David sprawdzi pierwszą godzinę AI: The Somnium Files: nirvanA Initiative na dzisiejszym GR Live. Począwszy od zwykłej godziny 15:00 BST / 16:00 CEST, będziesz mógł złapać Davida na stronie głównej GR Live , aby zobaczyć, jak zaczyna się ta dziwaczna historia.

I dopóki nie zaczniemy, koniecznie sprawdźcie zwiastun premierowy tytułu poniżej.

HQ
AI: The Somnium Files nirvanA Initiative

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości