Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hard West 2

Odkrywamy mroczne spojrzenie na amerykański Zachód w Hard West 2 na dzisiejszym GR Live

Dołącz do nas na godzinę niedawno wydanej turowej strategii Ice Code Games.

HQ

Zaledwie wczoraj deweloper Ice Code Games uruchomił kontynuację turowej gry strategicznej CreativeForge Games Hard West. Znany po prostu jako Hard West 2, tytuł ten przenosi graczy do mrocznego, nadprzyrodzonego spojrzenia na amerykański Zachód, w którym niebezpieczny i potężny pociąg uważany za Ghost Train, który jest obsługiwany przez nikczemnego złoczyńcę o imieniu Mammon, budzi strach w oczach nieszczęsnych ludzi, którzy nazywają region domem.

Ponieważ gra zostanie uruchomiona dopiero wczoraj, będziemy wskakiwać w pierwszą godzinę Hard West 2 na dzisiejszym GR Live, gdzie nasza własna Rebeca będzie gościć od zwykłej pory 15:00 BST / 16:00 CEST w typowym miejscu strony głównej GR Live. Pamiętaj, aby dołączyć do Rebeki, aby złapać trochę rozgrywki, a także przeczytaj naszą recenzję tutaj, aby zobaczyć, co myślimy o grze.

HQ
Hard West 2

Powiązane teksty

0
Hard West 2Score

Hard West 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wybraliśmy się na amerykański Zachód, aby upolować Ghost Train w sequelu strategii Ice Code Games.Wczytywanie następnej zawartości