Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
MultiVersus

MultiVersus opóźnia pierwszy sezon

W końcu nie dostaniemy Morty'ego, nowego basu bojowego i innych w przyszłym tygodniu.

HQ

Wczoraj dyrektor gry MultiVersus i współzałożyciel Player First Games, Tony Huynh, ujawnił , że jego zdaniem przepustka bojowa do sezonu 1 będzie kosztować 950 Gleamium i będzie wynosić 50 poziomów, więc brzmiało to tak, jakbyśmy mogli spodziewać się ekscytujących rzeczy w przyszłym tygodniu. Niestety, wcale tak nie będzie.

Deweloperzy weszli na Twittera, aby ogłosić , że pierwszy sezon MultiVersus został opóźniony do jeszcze nieokreślonej daty. Oznacza to, że nie będziemy mogli grać jako Morty od Ricka i Morty'ego ani zdobywać nowych skórek i tym podobnych w pierwszej prawdziwej przepustce bojowej w przyszłym tygodniu. Zamiast tego przedsezonowa przepustka bojowa zostanie przedłużona do 15 sierpnia, więc wygląda na to, że będziemy musieli poczekać co najmniej dodatkowy tydzień na nową zawartość.

MultiVersus

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości