Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

James Gunn ma "wiele" projektów DC oprócz Peacemaker: Season 2

Wygląda na to, że fanów DC czeka uczta.

HQ

James Gunn był naprawdę na fali z DC, robiąc w ostatnich latach rozrywkę The Suicide Squad, a także tegoroczny przełomowy hit -show Peacemaker. Obecnie kończy Guardians of the Galaxy Vol. 3 (którego premiera odbędzie się w maju przyszłego roku), ale wcześniej powiedział, że przez kilka lat będzie pracował wyłącznie z DC.

Wiedzieliśmy już, że ma drugi sezon Warzenia Peacemaker, ale także, że jest inny projekt. Teraz okazuje się, że to właściwie "projekty", ponieważ jest ich "wiele". Zostało to ujawnione w artykule w The Hollywood Reporter, w którym sam James Gunn potwierdza, że żaden z jego projektów nie jest dotknięty nową strategią Warnera dla DC - coś, co doprowadziło do anulowania, w szczególności filmu Batgirl.

Niedawno informowaliśmy, że dwa animowane seriale My Adventures with Superman i Harley Quinn również będą przebiegać zgodnie z planem. Trzy inne potwierdzone produkcje, które przetrwały, to dwa nadchodzące filmy live-action Black Canary i Blue Beetle, a także serial live-action Green Lantern.

James Gunn ma "wiele" projektów DC oprócz Peacemaker: Season 2


Wczytywanie następnej zawartości