Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Ewan McGregor: Disney "po prostu licytuje swój czas" na temat 2. sezonu Obi-Wana Kenobiego

Sam pan Obi-Wan Kenobi wydaje się mocno wierzyć w kontynuację mini serii.

HQ
HQ

Obi-Wan Kenobi natychmiast stał się wielkim hitem na Disney+, pomimo nieco mieszanych recenzji. Mimo to wiele osób chciało więcej, a Ewan McGregor wcześniej powiedział, że chętnie chciałby ponownie zagrać tę rolę.

Niestety, oficjalna informacja jest taka, że był to tylko sześcioodcinkowy mini serial i nie było oficjalnych rozmów na temat kontynuacji jakiegoś rodzaju. Ale podczas niedawnego Comic-Conu w Teksasie McGregor dał nam nadzieję, powtarzając podczas dyskusji panelowej, że jest "całkowicie gotowy" na więcej Obi-Wana, jednocześnie dodając, że jego zdaniem Disney "po prostu licytuje swój czas" na kontynuowanie historii - chociaż nie skontaktowano się z nim jeszcze:

"Nie ma jeszcze planu, aby go stworzyć ... ale jestem prawie pewien, że po prostu licytują swój czas. Nikt jeszcze do mnie nie podszedł"

Czy chciałbyś zobaczyć więcej Obi-Wana Kenobiego i co chciałbyś, aby się zmieniło, gdyby tak się stało?

Ewan McGregor: Disney "po prostu licytuje swój czas" na temat 2. sezonu Obi-Wana Kenobiego

Dzięki ScreenRantWczytywanie następnej zawartości