Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

EA połączyło siły z Marvelem, aby na nowo wyobrazić sobie FIFA Ultimate Team Heroes jako superbohaterów

Każdy bohater Mistrzostw Świata FUT otrzyma specjalny ilustrowany przedmiot po uruchomieniu trybu Mistrzostw Świata.

HQ

EA ogłosiło współpracę z Marvelem, w ramach której FIFA Ultimate Team Heroes w FIFA 23 zostanie przeprojektowana i otrzyma nowe specjalne ilustracje, które przedstawiają każdego gracza jako superbohatera.

Jak powiedziano nam w komunikacie prasowym, ta współpraca będzie związana z trybem gry Mistrzostw Świata, gdy zadebiutuje po premierze. Powiedziano nam, że każdy z bohaterów FUT otrzyma własną ilustrację inspirowaną komiksami Marvela, która uzna ich karierę zarówno na poziomie klubowym, jak i krajowym.

Współpraca obejmie również różne inne przedmioty, które otrzymają spin Marvela, w tym tifos, zestawy, piłki i inne, które są dostępne dla fanów FUT bez dodatkowych kosztów. Aby dodać do tego, w późniejszym terminie ukaże się komiks Marvel Heroes online, o którym po prostu powiedziano nam, że dowiemy się więcej, gdy zbliżymy się do okresu świątecznego.

Możesz rzucić okiem na niektóre z przeobrażonych bohaterów poniżej, w tym Landon "The Brave" Donovan, Ricardo "The Anticipator" Carvalho, Claudio "Il Principino" Marchisio, Yaya "The Citadel" Touré i Park "Tigerheart" Ji-Sung. Więcej ogłoszeń o bohaterach pojawi się w późniejszym terminie.

FIFA 23FIFA 23
FIFA 23FIFA 23FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości