Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

CD Projekt jest "w pełni zaangażowany" w Cyberpunk IP

Nastąpiło to po tym, jak ujawniono, że dodatek Phantom Liberty będzie jedynym rozszerzeniem do Cyberpunk 2077.

HQ

Niedawno CD Projekt zapowiedział rozszerzenie Phantom Liberty do Cyberpunk 2077, a wkrótce potem ujawnił, że ten fragment popremierowej zawartości będzie jedynym rozszerzeniem, jakie otrzyma gra. Ale to, że ta decyzja została podjęta, nie oznacza, że polska firma produkująca gry skończyła z Cyberpunk IP. W rzeczywistości ma plany na przyszłość.

Wiceprezes CD Projektu, Michał Nowakowski, powiedział : "Zdecydowaliśmy się opracować jedno duże rozszerzenie dla Cyberpunka, które wykorzysta wszystkie możliwości konsol nowej generacji. Powiedziawszy to, jesteśmy całkowicie, w pełni zaangażowani w dalszy rozwój Cyberpunk IP, poza tym konkretnym rozszerzeniem Cyberpunk. "

Nowakowski kontynuował, dodając: "Włożyliśmy wiele wysiłku i czasu w zbudowanie tej serii i zdecydowanie chcemy nadal budować na tym, co zostało zbudowane teraz - z nowymi historiami, nowymi doświadczeniami, nową treścią, w zasadzie. Nie tylko format gry wideo... Jeśli chodzi o rozszerzenia, będzie tylko jedna duża ekspansja. Jednak w przyszłości pojawią się nowe rzeczy. "

Jeśli chodzi o to, co się z tym wiąże, dopiero się okaże, ale fani Cyberpunka mogą przynajmniej cieszyć się anime Edgerunners, które wylądowało na Netflix, a następnie rozszerzenie Phantom Liberty w przyszłym roku.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości