Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Bird That Drinks Tears

Krafton ujawnia nienazwany tajny projekt ze spektakularnym zwiastunem

Będzie to tytuł akcji oparty na koreańskich powieściach fantasy "The Bird That Drinks Tears" i opracowany w Unreal Engine 5.

Mimo że Tokyo Game Show oficjalnie się skończył, istnieje wiele tytułów, które nie są jeszcze wystarczająco dojrzałe, aby zostać oficjalnie zaprezentowane na dużych teleturniejach. Ale po obejrzeniu niesamowitego zwiastuna poniżej, żałuję, że nie mamy więcej szczegółów na temat tajnego projektu wydawcy Kraftona.

HQ

Wciąż bez ostatecznej nazwy i z niewielkimi szczegółami, które użytkownicy ResetEra uratowali tu i tam, gra (która jest rozwijana z Unreal Engine 5) będzie tytułem z otwartym światem opartym na koreańskiej serii powieści dark fantasy "The Bird That Drinks Tears ", która czerpie ze wschodniej politeistycznej mitologii, aby stworzyć swój wszechświat. W rzeczywistości tytuł zwiastuna to "The Nhaga Eater", odnoszący się do bohatera książek Kagan Draca. Nagowie to wężopodobne istoty z mitologii hinduskiej, które często można znaleźć jako posągi u bram świątyń, jak na przykład w kompleksie grobowym Angkor Wat w Kambodży.

W tej chwili nie są znane żadne dalsze szczegóły, ale z zainteresowaniem będziemy śledzić przyszłe ogłoszenia o tym nowym projekcie od Team Windless i Krafton.

The Bird That Drinks TearsThe Bird That Drinks Tears
The Bird That Drinks Tears

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości