Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Bawiliśmy się DJI RS 3 Mini na najnowszym Quick Look

Zaprojektowany dla operatorów kamer, ten mały ręczny stabilizator jest pierwszą mini wersją z serii RS.

HQ

Jeśli jesteś osobą zajmującą się kamerą i lubisz być na bieżąco z najnowszymi innowacjami w tej dziedzinie, gapiąc się na najnowszą technologię błyskową, nasz najnowszy odcinek Quick Look będzie na Twojej ulicy. Jak bawiliśmy się DJI RS 3 Mini, który jest ręcznym stabilizatorem zaprojektowanym dla osób filmujących w ruchu i jest pierwszą w historii mini iteracją z serii RS.

Oferując lekką konstrukcję, która waży zaledwie 795 gramów, a jednocześnie obsługuje natywne fotografowanie w pionie, a wszystko to oprócz sterowania migawką Bluetooth i pełnokolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 1,4 cala, jest to coś, na co należy zwrócić uwagę, jeśli filmujesz dużo treści podczas aktywnego wędrowania.

Aby zobaczyć nasze krótkie przemyślenia na temat DJI RS 3 Mini, obejrzyj najnowszy odcinek Quick Look poniżej.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości