Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Wolverine V2 Pro jest konkurentem Razera dla kontrolera DualSense Edge PlayStation

Sprawdziliśmy najnowszą iterację kontrolera PS firmy Razer.

HQ

Chociaż ostatnio dużo mówi się o kontrolerze PlayStation DualSense Edge, Razer ma konkurenta, który jest obecnie dostępny do odbioru. Znany jako Wolverine V2 Pro, ten kontroler jest zbudowany dla konsoli Sony i zawiera kilka pułapek, które są powszechne i niezbędne w urządzeniu w stylu "Pro".

Obejmuje to wielokrotne przyciski i wymienne drążki, ograniczniki spustu, tylne przyciski, a nawet niektóre specjalistyczne technologie Razer, w tym obsługę HyperSpeed Wireless za pomocą dołączonego klucza sprzętowego oraz oczekiwany zestaw oświetlenia obsługiwanego przez Razer Chroma.

Chociaż możesz zamówić Wolverine V2 Pro już dziś, aby zobaczyć krótkie przemyślenia i dodatkowe fakty na temat kontrolera, koniecznie złap nasz najnowszy Quick Look poniżej.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości