Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Uatrakcyjnij swoje urządzenia Apple akcesoriami Nomad

Przyjrzeliśmy się etui na iPhone'a i paskom Apple Watch w najnowszym Quick Look.

HQ

Podczas gdy produkty Apple są notorycznie trudne do dostosowania w perspektywie sprzętowej, kalifornijski gigant technologiczny przynajmniej pozwala właścicielom upiększyć swoje urządzenia szeregiem akcesoriów, czy to etui na iPhone'a, czy paski Apple Watch i tak dalej.

W tym duchu ponownie połączyliśmy siły z Nomad, aby sprawdzić nową partię ich najnowszych akcesoriów wykonanych dla produktów Apple. W najnowszym odcinku Quick Look mamy w rękach kilka różnych etui na iPhone'a i paski Apple Watch i wyraziliśmy nasze opinie na ich temat oraz ich działanie i ulepszanie każdego systemu Apple, do którego się odnoszą.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowego akcesorium Nomad, obejrzyj poniższy film, aby rzucić okiem na to, co Cię czeka.

HQ


Wczytywanie następnej zawartości