Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Forza Motorsport

Spodziewaj się podwójnej dawki Forza Motorsport w tym tygodniu

Oprócz tego, że będzie na jutrzejszym Developer Direct, Forza Motorsport zostanie również potwierdzony dla Forza Monthly 26 stycznia.

HQ
HQ

Jutro (25 stycznia o 21:00) nadszedł wreszcie czas, aby lepiej przyjrzeć się Forza Motorsport podczas prezentacji Developer_Direct od Bethesdy i Microsoftu, pierwszej nowej gry z serii Motorsport od 2017 roku. Powszechnie oczekuje się, że będzie to coś w rodzaju restartu całej serii, a ponieważ Turn 10 pracuje nad nim od sześciu lat, prawdopodobnie rozsądne jest mieć wysokie oczekiwania.

Ale najwyraźniej nie wszystko, co deweloper chciałby, abyśmy zobaczyli, zostanie pokazane podczas mini-wydarzenia, ponieważ zobaczymy również więcej podczas strumienia Forza Monthly 26 stycznia (o 18:00). Zakładamy, że będzie to bardziej dogłębne spojrzenie i prawdopodobnie dobrym pomysłem jest sprawdzenie tego, jeśli tęsknisz za dobrze wyglądającymi wyścigami.

Forza Motorsport

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości