Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum otrzymuje nową datę wydania

Skradankowy tytuł akcji miał ukazać się we wrześniu ubiegłego roku.

HQ

Władca Pierścieni: Gollum ma nową datę premiery, a teraz ma pojawić się między kwietniem a wrześniem 2023 roku.

Opóźnione we wrześniu ubiegłego roku mówiono, że gra skradankowa będzie potrzebować jeszcze kilku miesięcy, aby zakończyć produkcję, ale dzięki raportowi sprzedaży Nasona Q3 2022/2023 wiemy, że Lord of the Rings: Gollum jest gotowy do wydania w pewnym momencie między 1 kwietnia a 31 września 2023 roku.

Nie jest to dokładna data bezpośredniej premiery, ale mamy teraz nowe okno, kiedy gra wyjdzie. Mam nadzieję, że będzie to bardziej skłaniać się ku wcześniejszej części tego okresu, ponieważ w przeciwnym razie patrzymy na pełne roczne opóźnienie Władcy Pierścieni: Golluma.

Władca Pierścieni: Gollum został pierwotnie ogłoszony z datą premiery 2021, która została następnie przesunięta na wrzesień 2022 roku, po czym nastąpiło kolejne opóźnienie. Kiedy wyjdzie, gra będzie dostępna na Xbox One, PS4, Xbox Series X / S, PS5, PC i Nintendo Switch.

The Lord of the Rings: Gollum

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości