Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
High on Life

Adult Swim zrywa więzi z Justinem Roilandem z Ricka i Morty'ego

Sieć chce pozostać po bezpiecznej stronie po oskarżeniach o przemoc domową przeciwko niemu, ale wygląda na to, że serial będzie kontynuowany.

HQ

Wiele firm bardzo szybko pozbyło się wszelkich powiązań z osobami oskarżonymi o robienie złych rzeczy w ciągu ostatnich kilku lat, więc fani Ricka i Morty'ego wstrzymują oddech, odkąd Justin Roiland został oskarżony o przestępstwo przemocy domowej na początku tego miesiąca. Możemy teraz odpocząć... do pewnego stopnia.

Adult Swim ujawnia, że "zakończył współpracę z Justinem Roilandem", dlatego kolejna część jest fascynująca. Ponieważ oświadczenie kontynuuje, mówiąc, że Rick i Morty będą kontynuowani, a twórcy nadal ciężko pracują nad sezonem 7 serialu. Bardzo ciekawe, biorąc pod uwagę, że Roiland podkłada głos tytułowym bohaterom i jest współtwórcą serialu. Zobaczymy, co to zerwanie więzi faktycznie oznacza w najbliższych dniach i / lub tygodniach.

Jak myślisz, jaka jest właściwa decyzja?

High on Life

Powiązane teksty

1
High on LifeScore

High on Life

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Naprawdę zabawna gra wideo, która niestety nie jest zabawna.Wczytywanie następnej zawartości