Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Fox News: Xbox "próbuje zwerbować twoje dzieci do polityki klimatycznej"

Senator Ted Cruz: "Najpierw kuchenki gazowe, potem kawa, teraz strzelają do twojego Xboxa".

HQ

Kilka tygodni temu Microsoft ogłosił nowe domyślne ustawienia dla Xbox, które sprawiają, że konsole wykonują konserwację (aktualizacje i tak dalej) w godzinach, w których dostępnych jest więcej energii odnawialnej.

Umożliwiły również głębsze uśpienie konsoli w godzinach, w których zwykle grasz bardzo mało (np. W środku nocy lub gdy jesteś w pracy / szkole i tak dalej). Wszystkie rzeczy połączone w sprytny sposób na zmniejszenie zużycia bardziej zanieczyszczającej energii, bardziej efektywne wykorzystanie wszystkich godzin produkcji energii odnawialnej i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną (co, szczerze mówiąc, nie było ostatnio zabawną lekturą).

Ale nie wszyscy są z tego zadowoleni. Amerykański serwis informacyjny Fox News zdołał znaleźć duży problem z ludźmi zużywającymi mniej zanieczyszczającą energię i oszczędzającymi pieniądze, jak zauważył gospodarz Jimmy Failla podczas programu Fox and Friends:

"Rozumiemy, co to jest. Nie chodzi o to, że faktycznie zrównoważy to emisje, w porządku - poziom redukcji jest nieskończenie mały. Ale próbują zwerbować twoje dzieci do polityki klimatycznej w młodszym wieku: spraw, aby były świadome klimatu teraz. "

Republikański senator Ted Cruz, który kiedyś zaszedł naprawdę daleko w tych samych republikańskich prawyborach co Donald Trump, aby zostać ich kandydatem na prezydenta, wydawał się również to zauważać i nie był zadowolony. Napisał na Twitterze: "Najpierw kuchenki gazowe, potem kawa, teraz strzelają do twojego Xboxa".

Czy Microsoft i inne firmy powinny unikać dodawania opcji oszczędzania energii do swoich konsol, aby upewnić się, że żadne dzieci nie są świadome problemów klimatycznych, czy też jest to po prostu najgorszy polityczny punkt widzenia wciąż bardzo młodego 2023 roku?

Fox News: Xbox "próbuje zwerbować twoje dzieci do polityki klimatycznej"


Wczytywanie następnej zawartości