Polski
Gamereactor
wiadomości
Everspace 2

Everspace 2 opuszcza Early Access w kwietniu

Otwarty looter-shooter pojawi się na PC wiosną, a następnie na konsolach latem.

HQ

Rockfish Games ogłosił, że nadszedł czas, aby Everspace 2 porzucił Early Access i zadebiutował jako pełny tytuł. Otwarty świat looter-shooter pojawi się na PC w wersji 1.0 6 kwietnia, a następnie zadebiutuje na konsolach (PS5 i Xbox Series) latem.

HQ

Jak stwierdzono w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że deweloper odszedł od konsol ostatniej generacji, ponieważ jego "wizja Everspace 2 zabrała nas poza ograniczenia konsol poprzedniej generacji", a próby zadowolenia fanów na PS4 i Xbox One nie byłyby możliwe do osiągnięcia z powodu niemożności dostarczenia obiecanej jakości.

Patrząc na wydanie PC w kwietniu, Rockfish stwierdził, że Everspace 2 otrzyma całą masę funkcji i dodatków, aby uczcić ten kamień milowy. Obejmuje to więcej wrogów, nagrody, wyzwania, rodzaje wyposażenia, atuty, lepsze opcje dostosowywania, więcej walk z bossami, nową mapę handlową, dopracowane przerywniki filmowe, a nawet kolejnego towarzysza i cały dodatkowy system gwiazd, który można eksplorować.

Mając na uwadze wszystkie te dodatki, Rockfish zdecydował się również podnieść cenę gry, co oznacza, że Everspace 2 będzie teraz kosztować 49,99 USD, a nie poprzednie 39,99 USD. Dla tych, którzy szukają dalszych informacji na temat edycji PS5 i Xbox Series, dowiadujemy się, że więcej informacji zostanie ogłoszonych 6 kwietnia.

Everspace 2

Powiązane teksty

0
Everspace 2Score

Everspace 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Pilotowaliśmy statki kosmiczne, walczyliśmy w wojnach, zbieraliśmy artefakty, rozwiązywaliśmy zagadki i poznawaliśmy nowe i znajome twarze w tej genialnej kontynuacji.Wczytywanie następnej zawartości