Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 dostrzeżony w Museum of Failure

Trudno uwierzyć, że gra była w takim stanie, w jakim była w momencie premiery.

HQ

Cyberpunk 2077 może być teraz lubiany przez miliony graczy, ale kiedy gra po raz pierwszy wystartowała, z pewnością nie był to natychmiastowy sukces. Podczas gdy niektórym (w tym mnie) udało się zagrać w grę w dniu premiery bez większych problemów, w futurystycznym otwartym świecie CD Projekt Red było mnóstwo błędów.

Premiera jest powszechnie uważana za jedną z największych porażek gier w ostatnim czasie, więc oczywiście została wspomniana w Muzeum Porażki na Brooklynie w Nowym Jorku.

Nawet jeśli jest o tym mowa w muzeum, teraz trudno uznać Cyberpunk 2077 za porażkę. Dzięki konsekwentnym aktualizacjom poprawiającym wydajność i naprawiającym błędy, a także popularnemu spin-offowi anime, Cyberpunk 2077 przeżywa renesans i to od 2022 roku, a fani bardziej niż kiedykolwiek byli podekscytowani rozszerzeniem Phantom Liberty.

Cyberpunk 2077

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości