Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
The Lord of the Rings: Return to Moria

Premiera The Lord of the Rings: Return to Moria jesienią 2023 r.

Przygotuj się na zejście na dół kopalni i wykopanie ze swoimi krasnoludzkimi braćmi.

HQ

W tym roku nie mieliśmy najlepszego startu dla gier z serii Władca Pierścieni. Gollum był, cóż, jednym z najgorszych bałaganu, jakie widzieliśmy od jakiegoś czasu, ale wciąż wydaje się, że jest nadzieja w The Lord of the Rings: Return to Moria.

Podczas prezentacji Summer Game Fest Live gra survivalowa pokazała, jak gracz i jego przyjaciele mogą zanurzyć się głęboko w opuszczonym krasnoludzkim mieście, kopiąc drogę do zapomnianych skarbów i walcząc z tymi, którzy uczynili go swoim nowym domem.

Mamy okno premierowe na jesień 2023 roku dla The Lord of the Rings: Return to Moria i mam nadzieję, że deweloperzy będą mogli trzymać się tego okna, aby uniknąć kolejnej katastrofy Golluma.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości