Polski
Gamereactor
wiadomości
Pikmin 4

Pikmin 4 miał masową premierę w Japonii

Ze sprzedażą wyższą niż trzy poprzednie gry łącznie.

HQ

Niedawno informowaliśmy o tym, że Pikmin 4 katapultował się na szczyt brytyjskich list sprzedaży, pokazując, że gra została dość dobrze przyjęta w tym kraju. Ale jak gra poradziła sobie w Japonii, gdzie Nintendo ma swoją siedzibę? Sądząc po danych dostarczonych przez Famitsu, bardzo, bardzo dobrze.

Japońska publikacja zauważa, że Pikmin 4 przesunął nieco ponad 400 000 fizycznych kopii w pierwszym tygodniu i aby udowodnić, jak dobrze gra sobie poradziła, jest to lepsze niż wszystkie trzy główne gry Pikmin wcześniej.

Warto również zauważyć, że ponieważ Nintendo zwykle trzyma dane sprzedaży cyfrowej w tajemnicy, nie mamy pojęcia, jak dobrze Pikmin 4 radzi sobie na rynku cyfrowym, ale prawdopodobnie liczba 400 000 to tylko wierzchołek góry lodowej.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Pikmin 4, naszą recenzję znajdziecie tutaj, aby poznać kilka przemyśleń na temat tytułu.

Pikmin 4

Powiązane teksty

0
Pikmin 4Score

Pikmin 4

RECENZJA. Przez Alex Hopley

Fani czekali na to ponad dekadę i wydaje się, że Nintendo spełniło ich wysokie oczekiwania.Wczytywanie następnej zawartości