Polski
Gamereactor
wiadomości
Pentiment

Reżyser Pentiment drażni się z Pillars of Eternity 3

Josh Sawyer nie jest zainteresowany sequelem Pentiment, ale wie, co zarobiłby z nieograniczonymi pieniędzmi.

HQ

Wcześniej informowaliśmy, że Josh Sawyer, reżyser niesamowitej narracyjnej gry przygodowej Pentiment, nie był zbytnio zainteresowany nakręceniem sequela.

W nowym wywiadzie dla Touch Arcade, Sawyer zagłębił się w to, dlaczego nie chciałby robić Pentiment 2 i co chciałby zrobić zamiast tego.

"Nie sądzę, żebym zrobił Pentiment 2. Naprawdę czuję się bardzo zadowolony z tego meczu. To nie jest tak, że nie chcę do tego wracać, ale po prostu to zrobiłem, więc pewnie trochę poczekam.

Gdyby jednak miał tyle pieniędzy, ile chciał, Sawyer twierdzi, że powróciłby do serii Pillars of Eternity. "Myślę, że gdyby to był naprawdę nieograniczony budżet, myślę, że spróbowałbym Pillars 3" – powiedział. "Słyszałem od wielu osób, jaki był budżet Baldur's Gate 3 i nie będę mówił o liczbach, ale jeśli dostanę ten budżet, to na pewno zrobię Pillars 3."

W tym samym wywiadzie Sawyer mówił również o możliwości pojawienia się Pentiment na Switchu. Jeśli chcesz sprawdzić, czy ta renesansowa przygoda jest warta Twojego czasu, przeczytaj naszą recenzję tutaj?

Pentiment

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości