Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

Super Mario Bros. Wonder kontynuuje swoją passę na szczycie brytyjskich list przebojów

Marvel's Spider-Man 2 spadł na trzecie miejsce.

HQ

Super Mario Bros. Wonder zdołał powstrzymać EA Sports FC 24 przez kolejny tydzień z rzędu i po raz kolejny znalazł się na szczycie brytyjskich list przebojów. Zajmując miejsce drugi tydzień z rzędu, platformówka Nintendo wyprzedza EA Sports FC 24 na drugim miejscu i Marvel's Spider-Man 2, który spadł aż na trzecie miejsce.

Wykresy wydają się dowodzić, że ludzie są zainteresowani większą ilością treści Robocop, ponieważ Robocop: Rogue City zadebiutował na czwartym miejscu, wyprzedzając Mario Kart 8 Deluxe, Hogwarts Legacy, Nintendo Switch Sports, Assassin's Creed Mirage, Minecraft i Animal Crossing: New Horizons odpowiednio od piątego do dziesiątego.

Jeśli chodzi o inne nowe premiery, WarioWare: Move It i EA Sports WRC zadebiutowały w pierwszej 20 w ciągu ostatniego tygodnia, podczas gdy Lego 2K Drive i The Dark Souls Trilogy zdołały katapultować w górę list przebojów dzięki ofertom i obniżkom cen.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 spadł z czwartego na 30. miejsce, a Sonic Superstars kontynuował spadek z 15. na 26. miejsce.

Super Mario Bros. Wonder

Dzięki, Gamesindustry.biz.

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości