Polski
Gamereactor
wiadomości
Devil May Cry

Adi Shankar chce, aby Devil May Cry był jednym z najlepszych seriali na Netflix

Twórca Castlevanii wiąże z serią bardzo duże nadzieje.

HQ

Netflix naprawdę wyrzeźbił dla siebie określoną niszę dzięki swojej ofercie animowanych dzieł dla dorosłych, zwłaszcza tych, które adaptują projekty z przestrzeni gier. W tym celu jednym z twórców, z którymi najczęściej współpracował, jest Adi Shankar, osoba, która kierowała tworzeniem serii Castlevania, a także pomogła ożywić zaskakująco zabawny Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix. Para jest obecnie w trakcie ponownego łączenia sił w serii Devil May Cry.

Wiemy, że prace nad tą serią trwają już od kilku miesięcy, ale w ramach prezentacji Geeked Week niedawno ukazał się materiał zza kulis, który dał wgląd w wielkie nadzieje Shankara związane z tą serią.

Podczas filmu Shankar wyraźnie stwierdza: "Moim celem jest stworzenie jednego z najlepszych programów na platformie Netflix... Kropka."

Devil May Cry jest animowany przez Studio Mir, firmę produkcyjną, która współpracowała z Netflixem przy różnych projektach, w tym przy filmach animowanych The Witcher, Dota: Dragon's Blood i Skull Island.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy Devil May Cry wyląduje na Netflix.

HQ
Devil May Cry

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości