Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League do testów pod koniec miesiąca

Kilku wybranych graczy będzie mogło przetestować część kampanii.

HQ

Suicide Squad: Kill the Justice League ma przeprowadzić zamknięty test techniczny alfa pod koniec tego miesiąca. Jak podano na stronie gry, test potrwa od 30 listopada do 4 grudnia.

Zapisy są już dostępne i bez względu na platformę, na której się znajdujesz, tak długo, jak Suicide Squad: Suicide Squad: Kill the Justice League jest na niej wydany, będziesz mógł przetestować grę, jeśli zostanie wybrany. Należy zauważyć, że test nie będzie obejmował pełnego doświadczenia, ale raczej będzie można przejść przez mniejszy, konkretny obszar kampanii.

Suicide Squad: Kill the Justice League ukaże się 2 lutego 2024 roku na Xbox Series X/S, PS5 i PC. Rocksteady i WB Games zaczynają pokazywać grę na wiele sposobów, w tym nowy zwiastun dający nam przedsmak przeszłości Harley Quinn i stylu rozgrywki, który możecie sprawdzić poniżej:

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości