Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Ta niezależna gra kooperacyjna sprzedaje się teraz lepiej niż Call of Duty, Football Manager 2024 na Steamie

Lethal Company szturmem podbija gry komputerowe.

HQ

Od czasu do czasu zobaczymy, jak losowa gra niezależna szturmem podbija Steam. Lethal Company jest wciąż we wczesnym dostępie, ale jasne jest, że gra jest już wielkim hitem wśród wielu osób. W tej chwili znajduje się na 2. miejscu na liście najlepiej sprzedających się produktów Steam, tuż za Steam Deckiem.

To stawia go przed Football Managerem 2024, Call of Duty: Modern Warfare III i innymi czołowymi rywalami. Co więc sprawia, że ta gra jest tak atrakcyjna? Cóż, jest wiele czynników. Po pierwsze, jest tani, kosztuje teraz tylko 8,50 GBP lub około 10 euro w sklepie Steam. Ponadto łączy rozgrywkę kooperacyjną ze świetną mechaniką horroru.

Ty i twoi przyjaciele macie za zadanie zagłębić się w opuszczone księżyce, aby zebrać zasoby dla swoich korporacyjnych władców. Na tych księżycach znajdują się również przerażające obce stworzenia, które mogą cię natychmiast zniszczyć, jeśli nie będziesz ostrożny. Prawdopodobnie widziałeś w Internecie klipy, w których gracze odwracają się i widzą, jak ich przyjaciel milknie, gdy niewyobrażalny horror rozrywa ich na pół. Czat zbliżeniowy służy tylko do dodania kolejnej warstwy grozy/komedii, w zależności od tego, jak na to spojrzysz.

Czy wypróbowałeś już Lethal Company?

HQ


Wczytywanie następnej zawartości