Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Dyrektor operacyjny Pokémonów: "Naszym celem jest utrzymanie Pokémonów przy życiu przez setki lat"

Prawdopodobnie brzmi to świetnie dla fanów, a dla niektórych piekielnie.

HQ

Niezależnie od tego, czy lubisz, czy nie lubisz Pokémonów, nie możesz zaprzeczyć jego sukcesowi. Biorąc pod uwagę pieniądze, które przyciąga każdego roku, nawet jeśli główne gry nie są tak imponujące jak kiedyś, wydaje się, że nie ma oznak spowolnienia.

W rozmowie z The Guardian, dyrektor operacyjny Pokémonów, Takato Utsunomiya, również nie ma żadnych planów, aby franczyza zrobiła sobie przerwę. "Naszym celem jest utrzymanie Pokémonów przy życiu przez setki lat - upewniając się, że przetrwają długo po naszym życiu" - powiedział.

Nie jesteśmy pewni, w jaki sposób seria będzie nadal pompować interesujące stworzenia i pomysły, ale Utsunomiya wierzy, że sekret może tkwić w zmianie Pokédexu. "W oryginalnych grach istnieje spora luka między opisami w Pokedexie a tym, co faktycznie widziałeś w grze" – zaczyna. "Ale zaczynając od legend Arceusa, Scarlet i Violet, widzisz, jak [Pokemony] Bidoof tworzą legowiska w grze, a Pokémony podróżują w stadach. Jest więc nowo odkryty realizm ich otoczenia. Jeśli chodzi o dostarczanie opisów widzianych w oryginalnym Pokédexie ... Jest jeszcze wiele rzeczy, które możemy tam zrobić".

Czy chcesz zobaczyć Pokémony trwające od setek lat?

Dyrektor operacyjny Pokémonów: "Naszym celem jest utrzymanie Pokémonów przy życiu przez setki lat"


Wczytywanie następnej zawartości