Polski
Gamereactor
lifestyle

Wirusowa dziewczyna "hawk tuah", aby dostać reality show

Podobno oferty już do niej wpłynęły.

HQ

Haliey Welch, znana również jako "hawk tuah", może wkrótce dostać swój własny reality show. Młoda kobieta stała się ostatnio popularna po tym, jak pojawiła się w wywiadzie na TikTok. W wywiadzie wypowiedziała słynne powiedzenie "hawk tuah - pluj na ten thang" i od tego czasu została wystrzelona w gwiazdy.

Jeśli nie jesteś wtajemniczony, poniżej znajduje się fragment oryginalnego wywiadu, ale miejmy nadzieję, że zrozumiesz, co ma na myśli, mówiąc o hawk tuah, bez konieczności wyjaśniania tego dla ciebie. Pytanie, które do tego doprowadzi, skupia się również na poruszaniu sypialni, tylko po to, aby dać ci wskazówkę.

Od tego wirusowego momentu Welch pojawiała się w podcastach i odniosła się do nagłej sławy, jaką otrzymała w Internecie. Pojawiło się wiele próśb, aby wzięła udział w OnlyFans, ale ona odmówiła. Wygląda na to, że zamiast tego pójdzie bardziej tradycyjną drogą, ponieważ TMZ donosi, że jest bliska podpisania kontraktu z reality TV. Nie wiadomo, czy sława będzie trwała, ale wygląda na to, że Welch ma plan, aby wysunąć się na prowadzenie, póki może.

To jest reklama:
Wirusowa dziewczyna "hawk tuah", aby dostać reality show


Wczytywanie następnej zawartości