Polski
Gamereactor
wiadomości
Immortals of Aveum

Wydaje się, że przerywniki filmowe Immortals of Aveum unikają stereotypu fantasy, którego się obawialiśmy

Nie martw się, że ludzie mówią jak w sztuce Szekspira lub złoczyńcy, który po prostu chce zniszczyć świat.

HQ

Immortals of Aveum pierwotnie miał zostać uruchomiony wczoraj, ale miesiąc temu został opóźniony do 22 sierpnia. Nie oznacza to, że Ascendant i EA zostawią nas z pustymi rękami w ten weekend.

Michael Kirkbride, którego możecie znać jako projektanta The Elder Scrolls III: Morrowind, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Batman: The Enemy Within i wielu innych gier, odpowiedział na kilka pytań dotyczących fabuły i historii, która czeka nas w Immortals of Aveum na blogu. Obejmuje to uspokojenie tych z was, którzy obawiali się, że będzie to kolejna gra fantasy, w której ludzie mówią tak średniowiecznym angielskim, że Szekspir podrapie się po głowie. Sprawia, że brzmi to tak, jakby twórcy doskonale zdawali sobie sprawę z wielu pułapek, w które wpada większość gier fantasy, a to, że jest to gra przygodowa, oznacza, że czeka nas lżejsze, bardziej nowoczesne podejście do świata z magią i smokami.

Dotyczy to również Jaka, a wraz z nim naszych, towarzyszy. Devyn i Zendara mogą wydawać się przeciętnymi głupkami, które zawsze i mają poważne mięśnie, ale podczas gdy drugi film poniżej przedstawia ich w ten sposób, Kirkbride opisuje Devyn jako jedną z najlepszych wojowniczek na świecie i że zobaczymy inne strony Zendary, gdy lepiej pozna Jaka.

Jestem ostrożnie optymistycznie nastawiony do historii po przeczytaniu tego i obejrzeniu dwóch przerywników filmowych poniżej, ponieważ nie mam takich samych złych wibracji, jak wtedy, gdy oglądałem wiele Forspoken zwiastunów.

HQ
HQ
Immortals of Aveum

Powiązane teksty

0
Immortals of AveumScore

Immortals of Aveum

RECENZJA. Przez Eirik Hyldbakk Furu

Ascendant Studios ma zdumiewający początek, ponieważ jest to jedna z najlepszych strzelanek pierwszoosobowych od lat i bez wątpienia początek fantastycznej serii.Wczytywanie następnej zawartości