Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
zapowiedzi
PAW Patrol: Grand Prix
Featured: Gamescom 2022 Coverage

Graliśmy w Paw Patrol: Grand Prix i dowiedzieliśmy się o nim wszystkiego

Premiera "Paw Patrol Mario Kart" odbędzie się 30 września, a Outright Games opowiedziało nam o tym na Gamescomie.

HQ

Miało to tyle sensu, że wciąż zastanawiamy się, dlaczego tak się nie stało, ale prawda jest taka, że wyścigówka gokartów oparta na Paw Patrol w końcu ukaże się 30 września na każdej platformie. Pewnego dnia na Gamescomie wzięliśmy udział w kilku wyścigach (jako Rubble, ale oczywiście), a także porozmawialiśmy z kierownikiem produkcji Outright Games, Lozem Doyle'em, aby dowiedzieć się wszystkiego o grze:

HQ

Pomysł

Jako zawodnik gokartów w stylu Mario Kart możesz spodziewać się czterech graczy na podzielonym ekranie, prostych elementów sterujących, przedmiotów, wzmocnień, skoków, pułapek, a nawet pewnych dostosowań, a my naturalnie zostaliśmy wyprzedzeni zaraz po przekroczeniu linii mety jako pierwsi.

"Zrobiliśmy teraz kilka gier Paw Patrol, są bardzo, bardzo popularne, to ogromna marka dla dzieci. Pomyśleliśmy, że w programie telewizyjnym zawsze są w swoich pojazdach. Zawsze wyruszają na misje ratunkowe, zawsze jeżdżą. Tak więc zawsze jest coś związanego z pojazdami, a to stworzyłoby idealną grę wyścigową. To był powód, dla którego się na to zdecydowaliśmy. Mamy studio, 3DClouds, są naprawdę dobrzy w tworzeniu tego rodzaju gier wyścigowych, są naprawdę entuzjastyczni. "

To jest reklama:

Dodatkowe elementy do wyścigów

Widzieliśmy Mayor Humdinger bawiącego się zgodnie z oczekiwaniami, a nawet Chickaletta, więc chcieliśmy również wiedzieć, co dzieci znajdą poza czystymi wyścigami.

"Fajnie jest po prostu ścigać się po torze, ale jest fajniej, gdy jest więcej rzeczy do zrobienia. Możesz zbierać różne power-upy, które są na torze, a następnie możesz ich używać do eliminowania wrogów, rywali, a także możesz zbierać pup treats, a kiedy już zdobędziesz własną kolekcję smakołyków dla szczeniąt, wtedy możesz aktywować swoje umiejętności pup. Na przykład Marshall ma balon z wodą".

Odblokowane szczenięta i tryb fabularny

Widzieliśmy zwykłych podejrzanych jako grywalne psy, ale ostatnia para była wyszarzona... I nie oczekuj Liberty, niestety, ponieważ koncentruje się na serialu telewizyjnym, a nie na filmach.

To jest reklama:

"Chcieliśmy się upewnić, że dzieci mogą od razu grać jako ich ulubiona postać, aby wszyscy główni bohaterowie byli tam od samego początku, a następnie, gdy grasz w przygodę, zaczynasz odblokowywać kilka dodatkowych gokartów naprawdę szybko. Ale oprócz tego masz opcje dostosowywania dla swoich postaci. Możesz nosić różne czapki, możesz uzyskać różne szlaki doładowania, różne skórki dla pojazdów. I to jest to, co odblokowujesz, przechodząc przez historię. To świetny sposób na ulepszenie pojazdu".

Lista grywalnych zawodników


  • Ryder

  • Pogoń

  • Marshall

  • Skye

  • Gruz

  • Everest

  • Skalisty

  • Zuma (do odblokowania)

  • Tracker (do odblokowania)

Autopilota

Podobnie jak Mario Kart na Switchu i jako bardzo mile widziana funkcja zarówno dla dzieci w wieku 3-4 lat, jak i nowicjuszy w grach wideo, Paw Patrol: Grand Prix ma pewne pomoce w obsłudze, ale nie sterowanie żyroskopem do sterowania na Switchu lub PlayStation.

"Autodrive... Jeśli jesteś naprawdę młody... Bo Paw Patrol jest również atrakcyjny dla dwu- i trzylatków, a może nigdy wcześniej nie grali, ale nadal mogą mieć grę, którą mogą umieścić na autodrive i nadal będą się świetnie bawić. Możesz pozwolić grze kontrolować pojazd, a oni mogą po prostu korzystać z ulepszeń. To naprawdę miłe. A potem możesz mieć rodziców grających bez asysty i daje to miłą małą równowagę. Czy pozwoliliby dzieciom wygrać, kto wie?"

Ale nie będziemy. Od naszych czasów ściganie się na Paw Patrol: Grand Prix, mimo że nie wygląda ani nie czuje się tak płynnie, jak powiedzmy Mario Kart 8 Deluxe, Team Sonic Racing lub Crash Team Racing, jest bardziej skoncentrowany i mniej mylący niż Chocobo GP , a biorąc pod uwagę pomoce i grupę docelową, może stać się hitem wśród rodziców i dzieci zarówno teraz, gdy wracają do szkoły, a nawet do Bożego Narodzenia.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości