Polski
Gamereactor
wiadomości
UFO 50

Zdobądź 50 gier w cenie jednej w UFO 50

Ten niezależny tytuł to dosłownie 50 mniejszych gier, które składają się na jedną większą grę.

HQ

Na przestrzeni lat widzieliśmy kilka różnych tytułów z kolekcji gier zręcznościowych, ale najczęściej są to po prostu sposoby na zestawienie różnych mniejszych, samodzielnych i starszych tytułów i zapewnienie, że można je zaoferować fanom bez konieczności posiadania fizycznej szafki zręcznościowej. Niezależny deweloper Mossmouth bierze ten pomysł i ucieka z nim.

Ponieważ na pokazie Day of the Devs Mossmouth właśnie podzielił się kolejnym spojrzeniem na UFO 50. Jest to gra, która składa się z 50 mniejszych gier, które obejmują wiele różnych gatunków, są oferowane w estetyce 8-bitowej, są samodzielne, można w nie grać samodzielnie lub ze znajomymi przez około połowę dostępnych tytułów, a wszystko to połączone nadrzędną historią.

Jak ujął to Mossmouth: "Istnieje również historia, że gry zostały opracowane przez fikcyjną firmę o nazwie UFO Soft". Jeśli chodzi o to, w jaki inny sposób poszczególne gry są połączone, będziesz musiał po prostu poczekać, aby samemu zagrać w UFO 50, gdy zadebiutuje na PC 18 września 2024 roku.

UFO 50UFO 50
UFO 50UFO 50
UFO 50UFO 50

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości