Polski
Gamereactor
wiadomości
Castlevania: Nocturne

Zwiastun Castlevania: Nocturne sprawia, że chcemy nowej gry

Wygląda na to, że Netflix może mieć dla nas kolejny banger jeszcze w tym miesiącu, a pierwszy odcinek można obejrzeć za darmo.

HQ

Nazywanie filmu dłuższym niż dwie minuty zwiastunem jest dziwne, ale właśnie to zrobił Netflix, kiedy dali nam pierwsze przebłyski Castlevania: Nocturne w lipcu. Teraz jest jeszcze dziwniej.

Dzisiaj otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Castlevania: Nocturne i jest on tylko 16 sekund dłuższy niż zwiastun. Biorąc to pod uwagę, zwiastun jest naprawdę dobry, ponieważ daje nam bardzo obiecujący smak tajemnicy, dramatu i akcji, która czeka, gdy seria rozpocznie się na Netflix 28 września.

Nie oznacza to, że będziesz musiał czekać tak długo, aby zobaczyć, jak to się zaczyna. Pierwszy odcinek zadebiutuje w ramach prezentacji Drop 1 Netflix na Youtube i Twitchu, która rozpocznie się o 17:00 BST / 18:00 CEST 27 września, więc możesz obejrzeć go całkowicie za darmo na dzień przed pojawieniem się w serwisie streamingowym.

HQ
Castlevania: Nocturne

Powiązane teksty

0
Castlevania: Nocturne

Castlevania: Nocturne

RECENZJA SERIALU. Przez Alex Hopley

Castlevania Netfliksa zrobiła silne wrażenie na wszystkich fanach animacji, ale czy sequel serii może mu sprostać?Wczytywanie następnej zawartości