Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Zwiastun Mortal Kombat 1 potwierdza wrześniową premierę

Reboot zmierzy się ze Starfield i Marvel's Spider-Man 2 z przeprojektowanymi kultowymi postaciami, nowymi systemami i nie tylko.

HQ

Netherrealm zgodnie z obietnicą w końcu oficjalnie ujawniło długo zapowiadane Mortal Kombat 1, a pierwszy zwiastun z pewnością doprowadzi do pewnych dyskusji.

Ponieważ pierwszy zwiastun Mortal Kombat 1 potwierdza, że Scorpion, Sub-Zero, Raiden, Shang Tsung, Johnny Cage, Liu Kang, Kitana i Mileena powracają, ale wyglądają zupełnie inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni. Powodem tego jest to, że ten restart ma miejsce w nowym wszechświecie stworzonym przez Liu Kanga, a to nie wszystko. Powiedziano nam również, że pojawi się zupełnie nowy system walki, nowe tryby gry, system partnerski o nazwie Kameo Fighters i oczywiście: Fatalities.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich tych rzeczy pojawią się tego lata, prowadząc do premiery Mortal Kombat 1 na PC, PS5, Xbox Series i Nintendo Switch 19 września. W sierpniu pojawi się również beta gry, a kupujący Edycję Premium lub Edycję Kollectora otrzymają dostęp do gry 14 września.

HQ
Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości