Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

2024 Rainbow Six: Siege sezon rywalizacji rozpoczyna się w marcu

BLAST nakreślił kilka zmian na przyszły rok e-sportowych akcji.

HQ

Teraz, gdy BLAST zadomowił się jako nowy organizator i gospodarz sceny rywalizacji Rainbow Six: Siege, przejmując od samego Ubisoftu od 2023 roku, ujawnił również, w jaki sposób dostosuje format na sezon 2024.

Rainbow Six: Siege

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że w przyszłości pojawi się przebudowany system kwalifikacji punktowej dla drużyn, które chcą wziąć udział w Six Invitational. Większy nacisk zostanie położony na wyniki w Majorach, co oznacza, że drużyny zdobędą więcej punktów w oparciu o swoje wyniki na Majorach w porównaniu z grą w sezonie zasadniczym.

Podobnie, w Majorach weźmie udział mniej drużyn, ponieważ w przyszłości zakwalifikuje się tylko 20 drużyn, w porównaniu z 24. Regiony, w których będzie mniej drużyn, pochodzą z regionów azjatyckich, gdzie scena rywalizacji jest mniej popularna.

Poza tym BLAST pokazał, jak będą zorganizowane kwalifikacje regionalne dla każdego z regionów. Europę możecie zobaczyć poniżej, a resztę możecie zobaczyć tutaj.

Na koniec potwierdzono, że mecze w pierwszej fazie sezonu 2024 rozpoczną się 11 marca 2024 roku, co oznacza, że po nadchodzącym Six Invitational będzie to tylko kilka tygodni poza sezonem, zanim drużyny wrócą do akcji.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości