Polski
Gamereactor
wiadomości
EA Sports FC 24

24 dni po premierze aktualny król strzelców w EA Sports FC 24 może cię zaskoczyć

Chłopiec z plakatu Erling Haaland szokująco nie przewodzi stawce.

HQ

Teraz, gdy EA Sports FC 24 jest już dostępne od kilku tygodni, EA ujawniło mnóstwo informacji statystycznych na temat gry, ujawniając niektóre tendencje graczy i którzy gracze obecnie prowadzą innych w kategoriach takich jak strzelanie bramek.

EA stwierdziło, że w ciągu ostatnich 24 dni EA Sports FC 24 obejrzało 1,6 miliarda rozegranych meczów, 4,1 miliarda strzelonych goli i ponad 200 krajów grało w tę grę. Co więcej, Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy i Brazylia były najliczniej reprezentowanymi regionami w Ultimate Team.

W Career Mode Kylian Mbappe jest najbardziej celowanym graczem na rynku transferowym, podczas gdy Jesús Corona, Alphonso Davies, Jude Bellingham i Alejandro Garnacho tworzą resztę pierwszej piątki.

Jeśli chodzi o strzelców bramek, po męskiej stronie gry Darwin Núñez prowadzi obecnie w walce o złotego buta EA Sports FC 24 (co zaskoczy wielu, biorąc pod uwagę jego straconą szansę podczas wczorajszego meczu Europa League), z Ansu Fatim na drugim, Erling Haaland na trzecim, Timo Werner na czwartym i Randal Kolo Muani na piątym.

Jeśli chodzi o kobiety, nic dziwnego, że Sam Kerr prowadzi szarżę, z Kadidiatou Diani na drugim, Alex Morgan na trzecim, Trinity Rodman na czwartym i Alexią Putellas na piątym.

Gracze mają tendencję do świętowania bramek z wślizgiem kolanowym najczęściej, podczas gdy ramiona do tłumu pojawiają się na drugim miejscu, a tylny ślizg tworzy pierwszą trójkę.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze mecze, w grze mężczyzn prowadzi El Clásico, a FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt. Na drugim miejscu zmierzy się Manchester City z Realem Madryt, a na trzecim Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt. Jeśli chodzi o drużynę kobiet, na szczycie listy znajduje się mecz Chelsea kontra FC Barcelona, na drugim miejscu znajduje się kobiecy El Clásico, a na trzecim FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt, a na trzecim FC Barcelona kontra Olympique Lyon.

Jak twoje tendencje EA Sports FC 24 układają się w te dane?

EA Sports FC 24
EA Sports FC 24
EA Sports FC 24

Powiązane teksty

0
EA Sports FC 24Score

EA Sports FC 24

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

FIFA 24 stała się EA Sports FC 24, ale nie dajcie się zwieść. Nazwa jest niestety najbardziej znaczącą zmianą w tegorocznej, rozczarowującej grze piłkarskiej od EA Sports.



Wczytywanie następnej zawartości