Polski
Gamereactor
esport

30 wiodących organizacji esportowych weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w E-sporcie

I to zespoły z całego świata.

HQ

Potwierdzono, że tego lata zobaczymy wiele najbardziej rozpoznawalnych nazwisk i marek z branży e-sportowej na Esports World Cup. Esports World Cup Foundation (EWCF) ogłosiło, że 30 najlepszych drużyn z całego świata weźmie udział w jednym z wielu wyjątkowych turniejów, które zostaną zaprezentowane.

Pełną listę uczestniczących drużyn można zobaczyć na poniższej grafice, ale ich frekwencja nie jest jedyną interesującą wiadomością, ponieważ EWCF ogłosiło również, że uczestniczące kluby są również uprawnione do otrzymania sześciocyfrowych funduszy, aby pomóc im w zdobyciu nowych tytułów e-sportowych i rywalizacji w wielu turniejach i wydarzeniach zaplanowanych na festiwal w Rijadzie między lipcem a sierpniem.

30 wiodących organizacji esportowych weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Świata w E-sporcie

Główny haczyk polega na tym, że tylko dlatego, że klub jest jednym z klubów partnerskich EWZ, nie oznacza, że otrzyma miejsce w każdym z różnych rozgrywek. Kluby nadal będą musiały zakwalifikować się do EWC dzięki własnym zasługom w różnych turniejach kwalifikacyjnych, które odbędą się w okresie poprzedzającym imprezę.

Którą drużynę najbardziej cieszysz się na Esports World Cup w tym roku?Wczytywanie następnej zawartości