Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

489 z was zostało pokonanych przez Ricka Technika Drzwi

Jak?

HQ

Teraz, gdy Star Wars Jedi: Survivor jest dostępny od ponad miesiąca, Respawn Entertainment podzielił się garścią informacji o tym, jak gracze podeszli do gry i stawili jej czoła. Pomiędzy postawami, kombinacjami włosów i brody, a nawet tym, jak ludzie najczęściej umierali, niektóre statystyki są niezwykle alarmujące.

Mówimy to, ponieważ w jakiś sposób 489 Survivor graczy zdołało zostać pokonanych przez Rick the Door Technician, bossa, którego można niemal opisać jako comic relief. To prawda, że było kilka innych dość wątpliwych wyborów dokonanych przez Survivor graczy, w tym kombinacje włosów i brody, w których gracze faworyzują duet z krótką brodą i krótką brodą.

Patrząc bardziej na rozgrywkę, Single był najpopularniejszą postawą, przy czym Crossguard był najmniej popularny, biały był ulubionym kolorem miecza świetlnego, generalnie ludzie grali w grę na Jedi Knight poziomie trudności, a Rancor okazał się piekielnym przeciwnikiem, zdobywając ponad 9 milionów potwierdzonych zabójstw.

Pełną infografikę możecie zobaczyć poniżej.

Star Wars Jedi: Survivor
Star Wars Jedi: Survivor
Star Wars Jedi: Survivor
Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości