Polski
Gamereactor
wiadomości

55 potwierdzonych partnerów Summer Game Fest

Ciekawych zapowiedzi na pewno nie zabraknie.

HQ

Kiedy targi E3 zniknęły, wiele osób uważało, że zapewni to wszystkim wydawcom lepsze możliwości organizowania własnych dużych wydarzeń, kiedy tylko zechcą, co zaowocuje lepszym rozłożeniem w ciągu roku. Ale pomimo faktu, że nie mieliśmy E3 od trzech lat - wszyscy najwięksi wydawcy (którzy wcześniej uczestniczyli w E3) nadal organizują swoje wydarzenia w okresie, w którym targi powinny się odbyć.

Mimo że same targi zostały pominięte, mamy Geoff Keighley's Summer Game Fest (o 22:00 BST / 23:00 CEST 7 czerwca), który jest najbardziej znany z wypełnionego po brzegi streamu, który otwiera wydarzenie. A teraz Keighley ogłosił skład tegorocznego wydarzenia, który obejmuje aż 55 programistów, wydawców, producentów sprzętu i nie tylko.

Możesz sprawdzić je wszystkie w poście X poniżej, jak widać, są tam oczekiwane nazwy, takie jak PlayStation, Steam i Xbox - ale są też bardziej nieoczekiwane, takie jak Netflix Games i Samsung Gaming Hub. Z wielkich nazwisk tylko Nintendo jest zauważalnie nieobecne, ale i tak będą mieli swój własny stream jeszcze w czerwcu.

55 potwierdzonych partnerów Summer Game Fest


Wczytywanie następnej zawartości