Polski
Gamereactor
wiadomości
A Little to the Left

A Little to the Left otrzyma drugie DLC w czerwcu

Seeing Stars przyniesie ponad 30 nowych bałaganów do posprzątania.

HQ

W ramach prezentacji Day of the Devs niezależny deweloper Max Inferno właśnie ujawnił drugie rozszerzenie do swojej łamigłówki A Little to the Left. Ta kolejna partia DLC jest znana jako Seeing Stars i przyniesie 33 nowe łamigłówki do ukończenia, pięć dodatkowych łamigłówek, nowe interaktywne przedmioty do zabawy, nową muzykę i oczywiście więcej kotów.

DLC Seeing Stars ukaże się już 25 czerwca na PC, Xbox, PlayStation i Switch, i powiedziano nam, że tak jak to miało miejsce w przeszłości, będzie lista rozwiązań dla każdej łamigłówki, co oznacza, że pomimo tylko 33 nowych głównych poziomów, możemy spodziewać się ponad 100 sposobów na ich pokonanie. Dla tych, którzy utkną, pojawią się wskazówki dotyczące każdego możliwego rozwiązania, a ta nowa funkcja ma również zastosowanie do gry podstawowej i pierwszego DLC, co daje jeszcze więcej powodów, aby wrócić do poprzednich poziomów.

Jeśli chodzi o dodatkowe koty, które pojawią się w tym DLC, deweloper stwierdził jedynie, że "będą pojawiać się wielokrotnie w trakcie rozgrywki, aby zapewnić dodatkowe niespodzianki".

Obejrzyjcie zwiastun filmu A Little to the Left: Seeing Stars poniżej, który zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu.

HQ
A Little to the Left
A Little to the LeftA Little to the Left
A Little to the LeftA Little to the Left

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości