Polski
Gamereactor
wiadomości
A Short Hike

A Short Hike z premierą na Steamie

Po czasowej ekskluzywności na Humble Bumble, ptaszek wylądował na platformie Gabena

HQ

Mimo że A Short Hike, miało już swoją premierę w kwietniu w ramach Humble Bundle, to 30. lipca została udostępniona szerszemu gronu odbiorców. Wszystko za sprawą wejścia gry na Steam, gdzie oprócz podstawowej wersji, tytuł został wzbogacony o aktualizację The Extra Mile.

W niezwykle uroczej produkcji Adama Robinsona-Yu wcielamy się w małego ptaszka imieniem Claire, który przemierza kolejne zakątki prowincjonalnego parku Hawk Peak. Rdzeniem rozgrywki jest eksploracja, jednak w trakcie naszej podróży natrafimy także na innych turystów, którzy również chcieli przeżyć w tym cichym zakątku kilka miłych chwil.

Wspomniana aktualizacja dodaje kilka nowych obszarów i aktywności, jak łowienie ryb czy poszukiwanie skarbów, a oprócz tego naprawia kilka błędów, na które natrafili gracze, gdy produkcja była dostępna tylko w Humble Bundle. Aktualizacja jest oczywiście darmowa.

A Short Hike dostępne jest już na Steamie w promocyjnej cenie 26,09 zł. Cena ta utrzyma się tylko do 6 sierpnia, więc jeśli jesteście zainteresowani grą, to warto zaopatrzyć się w nią już teraz.

HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości