Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Aardman zapewnia fanów, że jego gliniana strofa "nie musi się martwić"

Studio animacji ma dużo zapasów i pracuje nad zapewnieniem płynnego przejścia na nowe akcje.

HQ

Wczoraj informowaliśmy o dziwacznej wiadomości, że studio animacji poklatkowej, Aardman, stanęło w obliczu glinianej demii, jeśli wolisz, glinianej strofy, ponieważ kończyła mu się glina, której używa do tworzenia swoich projektów. Jednak nawiązując do tego, Aardman wydał teraz oświadczenie, w którym stwierdza, że cała sytuacja została znacznie przesadzona i że w przyszłości będzie dobrze.

W szczególności Aardman stwierdza: "Mamy wysoki poziom istniejących zapasów plasteliny do obsługi obecnych i przyszłych produkcji i, podobnie jak Wallace w swoim warsztacie, od dłuższego czasu majstrujemy za kulisami z planami, aby zapewnić płynne przejście na nowe zapasy, aby kontynuować produkcję naszych kultowych produkcji".

Ufff. Koniec paniki. Teraz wszyscy możemy cieszyć się Chicken Run: Dawn of the Nugget, gdy wyląduje na Netflix w przyszłym miesiącu w spokoju.

Aardman zapewnia fanów, że jego gliniana strofa "nie musi się martwić"


Wczytywanie następnej zawartości