Polski
Gamereactor
wiadomości
Madden NFL 24

Aaron Donald zapisuje się w historii, zdobywając siódme miejsce w rankingu Madden 99

Gwiazdor Los Angeles Rams po raz kolejny zdobywa nieuchwytną ocenę.

HQ

Wraz z debiutem kolejnej gry Madden za około miesiąc, a jest to Madden NFL 24, EA zaczęło dzielić się ocenami graczy dla tegorocznej gry, a do tej pory obejmowało to ujawnienie dwóch graczy, którym przyznano nieuchwytną maksymalną ocenę 99 Overall.

Liderem grupy jest Los Angeles Rams Aaron Donald, który przeszedł do historii, stając się pierwszym graczem, który otrzymał ocenę 99 Overall w siedmiu grach Madden. Naprawdę nie lada wyczyn dla sportowca niszczącego grę.

Jeśli chodzi o to, kto jeszcze otrzymał tag 99, do tej pory tylko Minnesota Vikings Justin Jefferson otrzymał nieuchwytny wynik, po zakończeniu mega sezonu, w którym wyróżniał się jako najlepszy szeroki odbiornik NFL.

Możemy spodziewać się dalszych ocen w nadchodzących dniach i tygodniach, w tym prawdopodobnie co najmniej dwóch kolejnych graczy z oceną 99, ponieważ zwykle gra Madden debiutuje z co najmniej czterema 99 gwiazdkami.

Sprawdź pełną listę ocen graczy tutaj.

Madden NFL 24

Powiązane teksty

0
Madden NFL 24Score

Madden NFL 24

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Jak dobra jest tegoroczna wersja corocznego symulatora NFL EA? Przetestowaliśmy go energicznie.Wczytywanie następnej zawartości