Polski
Gamereactor
wiadomości
AEW: Fight Forever

AEW: Fight Forever data wydania potwierdzona

Gra zapaśnicza rozpocznie się 29 czerwca.

HQ

AEW ogłosiło, że ich pierwsza gra, AEW: Fight Forever, ukaże się 29 czerwca. To potwierdzenie przychodzi do nas za pośrednictwem nowego zwiastuna opublikowanego przez THQ Nordic z udziałem Kenny'ego Omegi.

W komunikacie prasowym Omega powiedział: "Kiedy po raz pierwszy podpisałem kontrakt z AEW, Tony Khan dał mi możliwość zebrania najlepszej drużyny graczy, która rozumie i szanuje profesjonalne zapasy, aby stworzyć najlepsze gry zapaśnicze w historii ... AEW: Fight Forever przekroczył moje najwyższe oczekiwania i jestem przekonany, że 29 czerwca będzie doniosłym dniem zarówno dla fanów wrestlingu, jak i graczy. "

Dyrektor generalny AEW Tony Khan również wydał oświadczenie. "Dzięki Fight Forever Kenny i nasz światowej klasy zespół dostarczyli autentycznego, nostalgicznego poczucia przeszłych gier zapaśniczych, a także niezrównaną kreatywność, którą AEW wnosi do stołu."

Na grę zapaśniczą z pewnością czekamy od dawna, ponieważ wcześniej ogłoszono, że będzie z nami do końca 2022 roku. Ta data minęła, a my wciąż nie byliśmy pewni, kiedy zobaczymy AEW: Fight Forever. Teraz mamy datę premiery i nie jest ona zbyt odległa.

AEW: Fight Forever zadebiutuje 29 czerwca na Nintendo Switch, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i PC.

HQ
AEW: Fight Forever

Powiązane teksty

0
AEW: Fight ForeverScore

AEW: Fight Forever

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Nasz król wrestlingu i ekspert sportowy Johan Vahlström dostarczył do recenzji AEW: Fight Forever suplexy, pile drivery i uderzenia szczęką.Wczytywanie następnej zawartości