Polski
Gamereactor
wiadomości
AEW: Fight Forever

AEW: Fight Forever data wydania zablokowana w zawieszeniu

Gra boryka się obecnie z problemami związanymi z oceną ESRB.

HQ

Twierdzi się, że nadchodząca gra wrestlingowa, AEW: Fight Forever, nie może jeszcze ogłosić daty premiery, ponieważ nie udało jej się uzyskać oceny ESRB, którą THQ Nordic i AEW miały nadzieję nabyć.

Według Wrestle Zone, AEW chciało, aby gra miała ocenę T dla nastolatków, ale ESRB naciska na bardziej dojrzałą ocenę ze względu na ilość krwi i gore w grze.

AEW jest znane z tego, że prezentuje wiele meczów, w których zapaśnicy krwawią, więc prawdopodobnie chciałoby to naśladować w swojej grze. ESRB nie potwierdziła jeszcze tych kwestii, więc nic nie jest oficjalne.

Był plan, aby AEW: Fight Forever ukazało się w 2022 roku, ale ten statek najwyraźniej odpłynął. Bez planowanej daty premiery, nawet gdy zbliżamy się do końca pierwszego miesiąca 2023 roku, wygląda na to, że poczekamy jeszcze trochę czasu, zanim dostaniemy w swoje ręce debiut gry AEW.

AEW: Fight Forever

Powiązane teksty

0
AEW: Fight ForeverScore

AEW: Fight Forever

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Nasz król wrestlingu i ekspert sportowy Johan Vahlström dostarczył do recenzji AEW: Fight Forever suplexy, pile drivery i uderzenia szczęką.Wczytywanie następnej zawartości