Polski
Gamereactor
wiadomości
AEW: Fight Forever

AEW: Fight Forever otrzyma darmowy tryb Battle Royale

Jeszcze tej jesieni 30 zapaśników będzie mogło pobić się nawzajem w tym samym czasie.

HQ

Biorąc pod uwagę fakt, że większe promocje wrestlingu mają już wydarzenia PPV, które są ogromnie inspirowane koncepcją Battle Royale (WWE Royal Rumble dosłownie jest ostatnim człowiekiem stojącym) i że gracze wydają się naprawdę kochać Battle Royale - wydaje się dziwne, że żadna gra zapaśnicza nie wybrała wcześniej tego trybu.

Ale to się wkrótce zmieni. AEW: Fight Forever otrzymuje tryb o nazwie Stadium Stampede Battle Royale. Jest to oparte na regularnych zasadach AEW Stadium Stampede, ale z 30 zapaśnikami bijącymi się nawzajem na ogromnym stadionie, zamiast toczyć wielkie walki drużynowe. A ponieważ coraz więcej graczy zostaje wyeliminowanych, niektóre części areny są zamykane, dopóki nie dojdzie do ostatecznego starcia zapaśniczego na ringu.

To naprawdę brzmi jak świetny pomysł i aby było jeszcze lepiej, jest bezpłatne. Niestety nie mamy daty premiery, ale poniżej mamy pierwszy zwiastun zwiastuna. To naprawdę wygląda w równym stopniu szalone i zabawne, czy co o tym sądzisz?

HQ
AEW: Fight Forever

Powiązane teksty

0
AEW: Fight ForeverScore

AEW: Fight Forever

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Nasz król wrestlingu i ekspert sportowy Johan Vahlström dostarczył do recenzji AEW: Fight Forever suplexy, pile drivery i uderzenia szczęką.Wczytywanie następnej zawartości